Harvestorové hlavice

SP 461 LF - veľká malá hlava harvestora

Maximálna produkcia a minimálne trenie
LF znamená nízke trenie a označuje veľmi nízke trenie, ktoré vzniká medzi kmeňom a hlavou harvestora v sérii LF. LF minimalizuje trenie pri podávaní, čím sa maximalizuje výkon a účinnosť hlavy harvestora. Zároveň sa minimalizujú poškodenia drevnej vlákniny, opotrebovanie hlavy harvestora a spotreba paliva. LF hlavy harvestorov majú vzhľadom na ich kapacitu nízku hmotnosť a kompaktný dizajn, čo zaručuje ľahkú ovládateľnosť aj v hustých porastoch. LF disponuje štyrmi inteligentnými systémami, ktoré napomáhajú minimalizovať trenie a maximalizovať produkciu.

Zobraziť katalóg

726 kg
závažia

53 cm
Priemer rezu

10-25 cm
priemer kmeňa

23-25 MPa
pracovný tlak

SP 561 LF - kompaktný, široký a univerzálny

LF znamená nízke trenie a označuje veľmi nízke trenie, ktoré vzniká medzi kmeňom a hlavou harvestora série LF. LF minimalizuje trenie pri podávaní, čím sa maximalizuje výkon a účinnosť hlavy harvestora. Zároveň sa minimalizujú poškodenie drevnej vlákniny, opotrebovanie hlavy harvestora a spotreba paliva. LF hlavy havestorov majú vzhľadom na ich kapacitu nízku hmotnosť a kompaktný dizajn, čo zaručuje ich ľahkú ovládateľnosť aj v hustých porastoch. LF disponuje štyrmi inteligentnými systémami, ktoré napomáhajú minimalizovať trenie a maximalizovať produkciu.

Zobraziť katalóg

980 kg
závažia

60 cm
Priemer rezu

15-35 cm
priemer kmeňa

23-28 MPa
pracovný tlak

SP 761 LF - kompaktný a odolný všestranný stroj

LF znamená „Nízke trenie“ a označuje veľmi nízke trenie, ktoré vzniká medzi kmeňom a hlavou harvestora v sérii LF. LF minimalizuje trenie pri podávaní, čím sa maximalizuje výkon a účinnosť hlavy harvestora. Taktiež sa minimalizuje poškodenie kmeňa, opotrebovanie hlavy a spotreba paliva. LF hlavy harvestorov majú nízku hmotnosť vzhľadom na ich kapacitu a ich kompaktný dizajn znamená, že sa dajú ľahko ovládať aj v hustých porastoch. LF obsahuje štyri inteligentné systémy, ktoré pomáhajú minimalizovať trenie a maximalizovať výrobu.

Zobraziť katalóg

1750 kg
závažia

75 cm
Priemer rezu

25-50 cm
priemer kmeňa

30 MPa
pracovný tlak

SP 661 LF - Kompaktný, silný a produktívny

SP 661 LF je kompaktná a silná vysokovýkonná harvestorova hlava navrhnutá podľa princípu nízkeho trenia SP pre minimálne trenie a maximálnu produktivitu. SP 661 LF je navrhnutá tak, aby bola schopná ponúknuť najvyššiu produktivitu pri zbere stromov s malým aj veľkým priemerom.

Pri ťažbe stromov s veľkým priemerom zaisťujú proporcionálne naklonené podávacie valce v kombinácii s patentovaným systémom na kontrolu nožov SP LogHold vynikajúcu kapacitu a produktivitu. Pri ťažbe stromov s menším priemerom je kompaktný a obratný dizajn veľkým prínosom. SP 661 LF je vybavená voliteľným manipulačným viac-stromovým zariadením a dosahuje najvyššiu produktivitu aj pri ťažbe stromov veľmi malých rozmerov.

Zobraziť katalóg

1450 kg
závažia

70 cm
Priemer rezu

18-45 cm
priemer kmeňa

26-30 MPa
pracovný tlak