TMK strihacie hlavy a multigrapy

Pôsobíme v lesníctve vyše 40 rokov

Jednoduché a produktívne nástroje pre moderné lesníctvo.

Fínska spoločnosť TMK vyrába zrezívacie hlavy , nástavce a súvisiace príslušenstvo pre širokú škálu strojov od rýpadiel, teleskopických manipulátorov, nakladače, traktory, vyvážačky až po harvestory. Všetky produkty sú navrhnuté, testované a vyrobené vo Fínsku vo vlastnej továrni, to umožňuje aj lepšiu kontrolu nad výrobným procesom a kvalitu možno sledovať presnejšie. Dizajn hláv sa zameriva na minimalizáciu neproduktívnej práce a ich montáž a servis sú mimoriadne jednoduché, čo zvládne každý operátor s minimálnou znalosťou hydrauliky a elektriny.

 

VÝHODY TMK ZREZÁVACÍCH (STRIHACÍCH) HLÁV

Navrhnuté operátormi pre operátorov

Na základe vlastných skúseností tímu TMK a operátorov boli TMK zrezávacie hlavy navrhnuté  pre efektívne a bezpečné odstránenie problémových stromov a to nievlen pre profesionálne ale i pre príležitostné lesníctvo.

Odvetvovanie, rezanie, či zber – všetko pomocou jednej zrezávacej hlavy.

Efektivita TMK zrezávacích hláv spočíva v umožnení všetkých troch funkcií jedným hydraulickým vedením pomocou elektrického ovládania. Hlava  efektívne odstraňuje problémovú drevinu,  zatiaľ čo konštrukcia s jedným drapákom umožňuje vynikajúcu viditeľnosť z kabíny,  čím sa predchádza poškodeniu retenčných stromov.

Nákladovo efektívna investícia.

Ľahké zrezávacie hlavy šetria palivo, pretože ich možno namontovať na menšie stroje bez toho, aby sa znižila ich zrezávacia sila. Vďaka svojej efektivit esa rýchlo vyplácají.

Zrezávacie hlavy, ktoré rastú s Vašou prácou.

Hlavy sa vyznačujú prvotriednou prispôsobiteľnosťou.  Široká škála volitelných nástavcov je dostupná pre všetky hlavy. TMK neustále vyvíja nové, užívateľsky prívetivejšie riešenia a individuálne pristupuje k podmienkam trhu.

Zákaznícky servis, ktorý zaručí Váš úspěch.

Zákaznícka skúsenosť je dôležitá. Priamo Vám povieme, či zrezávacia hlava, ktorú sa chystáte kúpiť, vyhovuje Vašim potřebám. Nepredáme žiadne voliteľné nástavce, ktoré nepotrebujete, iba tie, ktoré Vám poskytnú výrazné výhody. Naša práca nekončí uzavretím obchodu. Pomôžeme Vám s otázkami týkajúcimi sa údržby hláv alebo výberu náhradných dielov.

E-shop

KONTAKTUJTE NÁS!

    Andreja Hlinku 2901,
    022 01 Čadca

    +421 918 755 833

    info@global-logging.eu