Veriga lesnícke reťaze

Pôsobíme v lesníctve vyše 40 rokov

Spoločnosť Veriga bola založená v roku 1922. Rokmi nielen zdokonalila svoje produkty ale aj rozšířila svoj sortiment.

LESNÍCKE REŤAZE
Lesnícke reťaze sú vyrobené zo špeciálnej ocele, úplne tepelne spracované, čím sa predlžuje ich životnosť. Sú vhodné ako na mäkký, tak aj na tvrdý povrch a do rôznych podmienok.

KRPAN

Reťaz pre stroje určené na skladovanie a vývoz dreva. Vďaka kombinácii kovaných častí a krúžkov tvaru „S“ je určený na prácu v náročných podmienkach, najmä na skalnatých a tvrdších povrchoch.

U-GRIP

Vhodná pre stroje na špeciálne účely, navrhnutá do extrémnych podmienok, napr. skladovanie a ťažba dreva. Zabezpečuje mimoriadnu priľnavosť, stabilitu a ochranu pneumatík.

U-PROTECT F

Reťaz určená pre stroje na uskladnenie a vývoz dreva a na prácu v najťažších terénoch. Vyznačuje sa dobrou priľnavosťou, stabilitou stroja a optimálnou ochranou pneumatík

STIFT

Reťaz je určená na skladovanie a vývoz dreva, najmä pre stroje, ktoré pracujú v zalesnených oblastiach. Vyznačuje sa hospodárnosťou a dobrou priľnavosťou na menej náročných povrchoch.

SUPER STIFT

Reťaz je určená na uskladnenie a vývoz dreva. Vyznačuje sa dobrou priľnavosťou a ochranou pneumatík. Vhodná pre všetky terény, zvlášť pre mäkkšie.

SKIDDER

Reťaz je určená do ľahších a stredne ťažkých terénov. Je charakteristická dobrou priľnavosťou a ľahkou konštrukciou.

KONTAKTUJTE NÁS!

    Andreja Hlinku 2901,
    022 01 Čadca

    +421 918 755 833

    info@global-logging.eu