Spoločnosť Veriga bola založená v roku 1922. Rokmi nielen zdokonalila svoje produkty ale aj rozšířila svoj sortiment.

Green Track

Používanie lesných strojov sa presúva do zložitejších terénov, kde nie je priestor na kompromisy. Je potrebné zaistiť dobrú trakciu stroja, minimálny dopad na životné prostredie a minimálnu spotrebu paliva. Kolopásy Green Truck bez ohľadu na to, aký typ stroja používate, Vám poskytnú dobrú priľnavosť a stabilitu, väčší prenos sily, predlžujú životnosť pneumatík, znižujú spotrebu paliva a umožňujú rýchlejšiu jazdu.

Kolopásy
Image

GROOVE

Špeciálna forma profilu, ktorá umožňuje vynikajúcu trakciu a stabilitu stroja na rôznych typoch základov. Je vhodný pre strmé a kamenité terény a tiež na blato a sneh.

Image

EXTREME

Sú určené pre najnáročnejšie terény. Konštrukcia profilu umožňuje vynikajúcu trakciu a stabilitu stroja na strmých terénoch, ako aj konštantnú trakciu medzi pneumatikou a kolopásmi.

Image

MULTI

Špeciálna forma profilu, ktorá umožňuje vynikajúcu trakciu a stabilitu stroja na rôznych typoch základov. Je vhodný pre strmé a kamenité terény a tiež na blato a sneh.

Image

SOFT

Vďaka tvaru profilu umožňuje veľkú kontaktnú plochu s lesnou pôdou a následne aj vynikajúcu trakciu a stabilitu stroja na bahnitých a mäkkých základoch. Kolopásy s najmenším vplyvom na lesnú pôdu.

Image

MEGA

Vďaka tvaru profilu umožňuje veľkú kontaktnú plochu s lesnou pôdou a následne aj vynikajúcu trakciu a stabilitu stroja na bahnitých a mäkkých základoch. Kolopásy s najmenším vplyvom na lesnú pôdu.Hlavný vplyv kolopásov


POSILNENÁ STABILITA STROJA PRI VÄČŠOM NÁKLADE
výhody: - väčšia kontaktná plocha so zemou
- rovnomerne rozložená sila na povrchu
- Neustále držanie s povrchom
- Zvýšená stabilita znižuje naklápanie stroja
- Pracovný stroj je stabilnejší pri jazde po nerovnom povrchu

POSILNENÁ TRAKCIA A PRENOS NÚD
Bez ohľadu na to, z akého dôvodu používate pracovný stroj, greenTrack poskytuje dobrú trakciu a väčší prenos sily. Pre optimálnu trakciu pásov s pneumatikami sa odporúča používať pneumatiky so špeciálnym kanálom, do ktorého pás „dosadá“.

PREDPOKLADANÁ SLUŽBA PNEUMATÍK
Dôležitou súčasťou stroja sú pneumatiky, ktoré predstavujú značné náklady. Pri používaní greenTrack sa životnosť pneumatík predlžuje až o 60%.

Tvar profilu zabraňuje skĺznutiu kolies vnútri koľaje a prispieva tiež k zníženému opotrebovaniu behúň pneumatiky.


ECO TRACKS

Konštrukcia ECO-TRACK so systémom s vysokou väzbou výrazne znižuje valivý odpor v porovnaní s bežnými kolopásmy. Nová generácia rozšírených krížových členov vytvára ešte menší tlak na zem,nepoškodzuje ju a zvyšuje Vašu nosnosť. Široký sortiment Eco Tracks ponúka niekoľko rôznych veľkostí a modelov vhodných pre rôzne typy strojov a do rôznych typov terénov. Vynikajúca kvalita a výkonnosť vedie k menšiemu počtu porúch a zvýšenej produktivite. ECO-TRACKSu môžete dôverovať!

Image

ECO TRACK

K dispozícií sú na všetky typy strojov a zároveň šetrné k pneumatikám a prírode. Vhodný na všeobecné a celoročné použitie, ponúka dobrú trakciu a flotáciu.

Image

EX TRACK

Kolopásy, s ktorými sa váš stroj dostane na strmý terén. Priečny dizajn poskytuje mimoriadne dobré priľnutie v hlbokom snehu, strmých svahoch a skalnatom teréne.

Image

MAGNUM TRACK

Kolopásy s nízkym valivým odporom vás prevedú cez všetky prírodné prekážky. Optimalizované tak, aby boli šetrné k zalesneným a otvoreným krajinám, a majú jedinečnú nosnosť.

Image

OF TRACK

Sú najlepšou voľbou ak je prioritou extrémny záber. Sú vhodné pre všetky veľkosti strojov pracujúcich v skalnatých, strmých a zasnežených podmienkach.