Rotátory a klapky

Indexator Rotator Systems je švédska spoločnosť s najširším sortimentom na trhu. Ich produkty je možné namontovať na takmer každý stroj v lesníckom priemysle.
Indexator Rotator Systems pracuje cieleným spôsobom na produkovaní bezpečných, trvanlivých a silných výrobkov.
V ponuke máme viac druhov.

GV - rotátor pre vyvážačky

GV rotátory
Pri vykonávaní profesionálnej manipulácie s nákladom a materiálom, ako aj ziskovej lesníckej práce, sú rotory GV do značnej miery priemyselným štandardom. Cenovo výhodné riešenia, ktoré kombinujú kompaktný dizajn s nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom.

AV - rotátor pre harvestory

AV rotátory
AV rotátory sa stali trochu priemyselným štandardom všade tam, kde sa vykonávajú profesionálne a ziskové lesnícke práce. Cenovo výhodné riešenia, ktoré kombinujú kompaktný dizajn s nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom.

G - rotátor pre vyvážačky

G rotátory
Rotátory Indexator G sú súčasťou našej novej generácie produktov. Pokiaľ ide o moderné a efektívne lesníctvo, ide o dokonalé riešenie rotátora. Odolný, výkonný a špičkový výkon. Všetky rotátory sú určené pre naše špeciálne vyvinuté MPB klapky.

H - rotátor pre harvestory

H rotátor pre harvestory
Rotátory Indexator H patria do našej novej generácie produktov a sú ideálnym riešením rotátora pre moderné a efektívne lesníctvo. Odolná, výkonná as najvyšším výkonom. Všetky rotátory sú určené pre naše špeciálne vyvinuté MPB klapky.

Jednoduchá klapka

Primárne sa používa pre jednoduché, ľahké aplikácie a tam, kde práca nevyžaduje žiadne tlmenie. Klapky sú dostupné v rôznych variantoch.

Jednokrídlová klapka

Rotátory Indexator H patria do našej novej generácie produktov a sú ideálnym riešením rotátora pre moderné a efektívne lesníctvo. Odolná, výkonná as najvyšším výkonom. Všetky rotátory sú určené pre naše špeciálne vyvinuté MPB klapky.

Jednokrídlová klapka s MPB

Jednokrídlové klapky sa používajú pre základné a stredne ťažké aplikácie, kde je potrebné tlmiť výkyvy. Flexibilné a efektívne riešenie. Klapkový systém MPB (Multi Plate Brake) využíva spoľahlivú technológiu brzdenia kotúčov na dosiahnutie špičkového a rovnomerného tlmenia.

Dvojitá klapka

Používa sa pre ťažšie aplikácie a väčšie rotátory, ktoré vyžadujú vynikajúcu funkciu brzdy. Dvojitá klapka má dvojitú brzdovú súpravu a môže tlmiť výkyv v dvoch smeroch.Klapkový systém MPB (Multi Plate Brake) využíva spoľahlivú brzdovú technológiu kotúča, ktorá poskytuje veľmi kontrolované a rovnomerné tlmenie.